0950 44 66 66 info@mtmreality.sk

29. augusta 1503/1A, Partizánske

0950 44 66 66

Stať sa agentom

Orientujete sa vo svete nehnuteľností, máte skúsenosti so sprostredkovaním ich kúpy a predaja? Hľadáte realitnú kanceláriu, v ktorej by ste mohli rozvíjať svoje zručnosti a profesionálne rásť?

Ozvie sa nám! Radi sa s Vami porozprávame o možnostiach obojstranne výhodnej spolupráce.

Realitná franšíza

V rámci franšízingu ponúka majiteľ úspešnej koncepcie (franšízor) záujemcom o podnikanie (franšízistom) príležitosť samostatne podnikať pod jeho obchodnou značkou a v súlade s jeho koncepciou. Obvykle výmenou za vstupný poplatok a podiely na budúcom zisku franšízistu.

Franšízing ale môže fungovať len za predpokladu, že si vyberiete dobrú značku a úspešný koncept. Franšízing prináša franšízistom možnosť sa samostatne podnikateľsky realizovať a zároveň využívať podporu, know-how a zázemie silného a skúseného partnera. Franšízisti prinášajú do franšízingového partnerstva okrem kapitálu hlavne znalosť lokálneho trhu a miestnej situácie, zatiaľ čo franšízor prináša overené produkty a úspešnú koncepciu podnikania.

Franšízing je založený na princípe opakovania už overeného úspechu. Miera neúspechu franšízistov je preto na rozdiel od vlastného pôvodného podnikania veľmi nízka. Franšízista má istejší a rýchlejší vstup na trh a od samého začiatku podnikania získava know-how, kvalitnú značku a trhom preverené produkty a služby. Franšíza teda dáva veľkú šancu vyvarovať sa počiatočných chýb a strát. V celospoločenskom meradle je kvalitný franšízing vítaným ekonomickým nástrojom, ktorý umožňuje začať podnikať aj ľuďom bez vlastného know-how a zároveň poskytuje franšízorom možnosť rýchlejšieho rozvoja a rastu pomocou vonkajšieho kapitálu, ktorý franšízista do podnikania prináša.

K realitnej kancelárii MTM Reality sa môžete pripojiť aj vy zakúpením franšízingovej licencie. Tá Vás oprávňuje k otvoreniu realitnej kancelárie pod značkou MTM Reality kdekoľvek na území Slovenskej republiky. Všetky podmienky spolupráce vám radi vysvetlíme pri osobnom stretnutí.

Realitné poradenstvo

Finančné poradenstvo

Stať sa agentom

Realitná franšíza

Realitné poradenstvo

Finančné poradenstvo

Stať sa agentom

Realitná franšíza

Realitné poradenstvo

Finančné poradenstvo

Stať sa agentom

Realitná franšíza

Compare Listings

Title Price Status Type Area Purpose Bedrooms Bathrooms